Вітаю Вас, Козак! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Пятница, 16.11.2018
Головна » 2018 » Апрель » 29 » АТО ЗАВЕРШУЄТЬСЯ,АЛЕ НЕ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ВІЙНА...
23:17
АТО ЗАВЕРШУЄТЬСЯ,АЛЕ НЕ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ВІЙНА...
29.04.2018
30 квітня розпочинається новий етап військової операції українських збройних сил на Донбасі. В зв'язку з цим прес-центр штабу АТО розповсюдив звернення.

Звернення до особового складу сил АТО

Враховуючи закінчення терміну виконання обов’язків керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, щиро та сердечно дякую командирам оперативно-тактичних угруповань, бригад, батальйонів (дивізіонів), рот (батарей) та всьому особовому складу сил АТО за проявлений професіоналізм, морально-психологічну стійкість та високий патріотичний дух під час спільного виконання бойових (службових) завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.
Завдяки спільним зусиллям особового складу усіх видів і родів військ Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України та Служби безпеки України завдання, покладені військово-політичним керівництвом держави щодо захисту нашої країни від підступного противника, гідно виконані. Захищаючи свій народ, свою землю, свою країну у цій гібридній “війні без правил”, Ви проявили найкращі риси захисників Батьківщини, продемонстрували вірність Військовій присязі та готовність до самопожертви заради Українського народу та соборності нашої держави.
Закінчується АТО, але не завершується війна на Сході України. Переконаний, що і надалі кожен із Вас буде бездоганно та сумлінно виконувати свій конституційний обов’язок із захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості нашої Батьківщини.
На жаль, війна – це не лише перемоги. Вічна пам'ять і слава тим, хто віддав своє життя за єдність держави та встановлення миру на рідній землі. Окремі слова вдячності вашим рідним і близьким, які своєю підтримкою надають Вам сил і зміцнюють віру у Перемогу.
Бажаю усім Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, наснаги та нових звершень у справі служіння Українському народу, зміцнення національної безпеки та обороноздатності нашої держави!
Україні миру! Героям Слава!

З глибокою повагою та шаною
Перший заступник керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей) генерал-лейтенант Михайло ЗАБРОДСЬКИЙ.
Переглядів: 27 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: