Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Червень » 16 » Я В БЛАГОСЛОВЕННОМУ ГОСПОДОМ ГРАДІ ЛЕВА!!!!!!!!!
02:55
Я В БЛАГОСЛОВЕННОМУ ГОСПОДОМ ГРАДІ ЛЕВА!!!!!!!!!
Ледве доїхав. Квитків немає. Довелося їхати Московським потягом, який проходить через Київ о четвертій ранку. В край не зручно. 

Поспати не вдалося. Постільну білизну навіть не розпакував. Трапився цікавий попутник - мент у відрядженні. Їде на затримання злочинця, який вбив і пограбував жінку у Вижгородському районі. Виявляється є ще мінти, які роблять правильну мінтовську роботу, а не воюють з громадськими активістами. Респект їм і повага. Проговорили всю дорогу - не зчувся, як приїхав. 
На пероні Сашко Полтава нарізає круги... Певне, думає, що так потяг приїде швидше. Звичне "Слава Нації" - "Смерть Ворогам". Радіємо зустрічі!!! Не бачились більше року, від позапрошлорічного Нового Року, який зустрічали разом у Львові. 
До несамовитості люблю це місто. Мої почуття до Львова можна порівняти, хіба що, з почуттям до Горлівки - найріднішого міста в прекрасному й суворому трудовому ( не плутати з бандитським), Донбасі! Не знаю, як в мені співіснують ні, співживуть, ці дві любові. 

Насолодитися Львівським повітрям не дає побратим. "Бігом, бо ніколи! Нас чекають!" Друга половина фрази, все ставить на свої місця і я втримую на язиці міцне, не зовсім нормативне і по визначенню націоналістичної братії, не зовсім українське, вірніше, зовсім не українське словечко на адресу Сашка. Люблю, коли мене чекають! Не в плані, що чекають, а в плані, що я комусь потрібен. Приємне відчуття особистої потрібності зігріває душу і приводить до тями, я ледве встигаючи, біжу за Сашком. 
Мою увагу привертають молоді хлоп'ята з прозорими скриньками із оргскла - збирають кошти на лікування онкохворої дитини. Господи, коли ж наша держава, вірніше державні мужі і жони, будуть опікуватися нещасними дітками. Це ж скільки їх можна поставити на ножки, продавши президентський вертоліт! Або хоча б унітаз. Розумію, коли треба пускати шапку по колу, збираючи кошти на лікування побитого націоналіста, чи на допомогу політв'язням, яких за визначенням влади, не існує апріорі. Який дурень дасть мотузку на петлю для себе? А тут, все таки діти...
Все... Написав.... Господи, ну куди летіти в таку рань? Кому я потрібен в 6:45? Що, потрібен? Ну побігли...
Андрій Пастушенко (Сивий) з Львова,спеціально для "Каменярі-інфо"
Переглядів: 257 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: