Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2013 » Січень » 29 » Капуста з запахом ванілі врятувала Жириновського від банальності
01:27
Капуста з запахом ванілі врятувала Жириновського від банальності

Цілий день в Інтернеті не вщухають дискусії з приводу закидування капустою В. Жириновського під час прес-конференції.

Цей політик недарма має славу провокатора і «неадеквата». І цього разу його виступ не можна назвати нічим іншим, як провокацією. Але українофобськими заявами нині не здивуєш нікого. Після літнього мовного протистояння і нинішнього обговорення перспектив Митного союзу його виступ міг стати черговою маячнею в мейнстримі. Своїх штатних українофобів вистачає. Російський – це вже банально. На жаль.
Тому варто б одіозному політику подякувати активістам Коаліції Учасників Помаранчевої Революції, які закидали його гнилою квашеною капустою. Бо завдяки цьому його абсурдна маячня стала цікавою хоч комусь. Бо здивувати сьогодні когось такими поглядами чи хизуванням дорогим костюмом важко.
Варто зауважити, що викрутився Володимир Вольфович з цієї ситуації досить гідно. На відміну від свого друга, якого підтримував і підтримує досі (про що зазначив сам), свідомість не втрачав, на руки охороні не падав. Тільки зауважив, що по ньому і не таким кидали.


За що ще можна похвалити В. Жириновського, так це за образність мислення і багату фантазію: взяти хоча б метафору – «Європа – спільний вагон, Росія – VIP» або ж парадокси в стилі «У американців взагалі немає слова «льодокол», бо у них і мерзлоти вічної немає», «Та в нас купа грошей, усім вистачить, їдьте в Росію», «Ми – Південна Корея, ви – Північна». Якщо згадати літні надзвичайні події в Кримську або ж поїздити російською провінцією, то всеспроможність Росії навіть щодо власних громадян викликає сумніви, а висновки про надзвичайну уяву і рівень адекватності політика очевидні. Як то кажуть, форма – відпад, а змісту-то – нуль. Це явище сучасному мистецтву притаманне. А ми вважаємо провокацію мистецтвом.

І у цьому Володимир Вольфович українським активістам таки поступається. Усі його заяви давно передбачувані і популярні в різних варіантах вже не одне століття. Відповіді на питання журналістів зводяться до однієї моделі. Посутнього аналізу немає. Адекватного коментаря щодо арештів українців на Кубані політик не дає, а думки про відсутність українців, як таких, чергуються із заявами про те, що україноненависницьких настроїв в Росії немає. Якийсь дисонанс напрошується. Когнітивний. Тому акція з капустою (кисла капуста – один з неофіційних символі Росії) в інформаційному просторі виграє.

До речі, за словами одного з активістів Коаліції Учасників Помаранчевої Революції, дівчина, що кинула в обличчя цю саму капусту, приправила її ваніллю, щоб покращити аромат. Непогана ідея для парфумерної лінії, яку В. Жириновський має спільно з французькою фірмою. Така собі нота з елементами «російського духу»….

Володимир Вольфович має подякувати українцям за досить лагідний прийом. І за піар, завдяки якому є хоч якийсь шанс про себе нагадати. Єлизавета Жарікова, Київ, спеціально для "Каменярі-інфо".
Переглядів: 515 | Додав: gk-kamenjari | Теги: капуста, Жириновський | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: