Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2013 » Червень » 9 » Казка "Червона Шапочка"...Сучасна українська інтерпретація!!!
18:58
Казка "Червона Шапочка"...Сучасна українська інтерпретація!!!
Казка "Червона Шапочка"...Сучасна українська інтерпретація!!! 
Преамбула: Особовий склад Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві, збився з ніг в пошуках серійного злочинця, особливо небезпечного хулігана в червоній шапці, який цинічно, з особливою жорстокістю, кинув сніжкою в бік Верховної Ради 02.04.2013 року, чим зірвав прийняття цілого ряду законів України, а, відповідно, унеможливив настання Покращення життя простих українців, яке було категорично обіцяне владою, всьому українському народу вже сьогодні.
Мужні органи правопорядку, в складі Печерського, Шевченківського, Подільського, Оболоньського та інших РУ ГУ УМВС України в м. Києві та Броварського РВ УМВС у Київській області, проявивши чудеса мужності, героїзму та оперативної мудрості, провели комплекс заходів по виявленню та знешкодженню державного злочинця в червоній шапці. Були обшукані квартири, де проживають потенційні спільники злочинця та йому співчуваючі особи із числа громадських активістів. Прийняті міри позитивного результату не дали, що свідчить про особливу небезпечність, цинізм та ідеологічну ворожість до влади, даного суб'экта. 

Основуючись на вищенаведеному, ми, законослухняні та державносвідомі громадяни України, жителі столиці та околиць, бажаючи допомогти рідним органам правопорядку і в виконання девізу "Народ з міліцією", ми кому не байдужі принципи честі та громадської активності, зібралися 7.06.2013 року, на площі станції метро "Арсенальна" і одягнувши червоні головні убори різних фасонів та модифікацій, вирушили до  Печерського РУВС, понесли слідчим, які ведуть так звану "сніжкову справу", кілька десятків різноманітніших червоних шапочок, цим ми хочем показати нашим дорогим (скільки бабок на них іде із бюджету) органам правопорядку, що ніхто із нас не є тим державним злочинцем, на псевдо "Червона Шапка". Тому ні в кого із нас проводити обшуки житла не треба.


Ми впевнеі, що данний акт громадської самосвідомості спонукає до підвищення якості роботи державних правоохоронних органів, та всяких інших органів у державній владі. В тому числі органів травлення, кровообігу, зору, нюху та мислення (при наявності таких).
Андрій Пастушенко (Сивий) 
 
Зокрема, постраждалою себе вважає Ірина Горіна, яка, нібито, в наслідок снігової атаки отримала струс мозку. 
Міліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) і ч. 2 ст. 346 КК України (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча).
Переглядів: 575 | Додав: Ксюша | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: