Вітаю Вас, Козак! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Воскресенье, 19.08.2018
Головна » 2018 » Июль » 25 » КЕРІВНИК УДА ДМИТРО ЯРОШ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИКОМ ООС СЕРГІЄМ НАЄВИМ
13:31
КЕРІВНИК УДА ДМИТРО ЯРОШ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИКОМ ООС СЕРГІЄМ НАЄВИМ
25.07.2018 24 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил у місті Краматорську відбулася зустріч Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з очільником Української Добровольчої Армії, народним депутатом восьмого скликання Дмитром Ярошем,повідомляє прес-служба ООС.

В ході конструктивної та відвертої розмови Командувач об’єднаних сил пояснив Дмитру Ярошу, що у своєму інтерв’ю виданню «Обозреватель» від 9 липня 2018 року він зазначив три категорії людей, які на даний час не мають права знаходитись на передньому краї, безпосередньо у бойових порядках ЗС України.

До них відносяться:
- Особи, які раніше відвідували підрозділи на передньому краї з метою власного піару або у власних меркантильних інтересах. Саме до цієї категорії відносяться слова: «Люди, які раніше їздили для виконання незрозумілих завдань у зону бойових дій»;
- Особи, які не мають законного права мати зброю;
- Особи, які офіційно не включені до складу Об’єднаних сил.

Командувач об’єднаних сил підкреслив, що саме законодавством України не врегульоване питання участі бійців УДА у бойових діях на передньому краї, безпосередньо у бойових порядках ЗС України.

Торкнувшись теми добровольців, генерал-лейтенант Наєв наголосив, що вважає добровольцями всіх, без поділу на тих, хто служить у Збройних Силах України, Національній Гвардії, Службі безпеки України, та інших складових сектору безпеки та оборони, а також відносить до цієї категорії бійців добровольчих батальйонів ЗСУ, МВС, УДА та ДУК ПС.

Командування Об’єднаних сил цінує вклад кожного добровольця у справу боротьби з російськім агресором, не розділяючи добровольців ні за належністю, ні за сферою діяльності.

В ході подальшої розмови були обговорені питання участі вмотивованих бійців УДА у складі всіх видів і родів Збройних Сил України (в тому числі – у складі повноцінного підрозділу) за умов укладення контракту (в тому числі – короткострокового). Було запропоновано проходження військової служби в резерві у складі бойових військових частин спеціального призначення, розвідки та в підрозділах територіальної оборони. Командувач об’єднаних сил запевнив, що у разі прийняття позитивного рішення бійцями УДА, сприятиме проходженню служби в інших силових відомствах сектору безпеки та оборони зі складу Об’єднаних сил.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв та Дмитро Ярош обговорили можливу участь бійців УДА у підготовці сил для охорони державного кордону, підрозділів територіальної оборони, та інших ініціатив очільника УДА.
Командування Об’єднаних сил підкреслює готовність до діалогу на основі верховенства права та в рамках чинного законодавства.

Разом переможемо! Рухаємося далі!

Слава Україні!
Переглядів: 26 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: