Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Лютий » 19 » КОЛИ ВОНИ ПРИЙШЛИ... 31 ЗАТРИМАНИЙ АКТИВІСТ,ФОТКОРЕСПОНДЕНТ В ЛІКАРНІ! В ГОСТИНОМУ ДВОРІ БЕРКУТ ПРОВІВ "ЗАЧИСТКУ"!
06:25
КОЛИ ВОНИ ПРИЙШЛИ... 31 ЗАТРИМАНИЙ АКТИВІСТ,ФОТКОРЕСПОНДЕНТ В ЛІКАРНІ! В ГОСТИНОМУ ДВОРІ БЕРКУТ ПРОВІВ "ЗАЧИСТКУ"!

Когда они пришли за коммунистами, я молчал — я не был коммунистом.

Когда они пришли за социал-демократами, я молчал — я не был социал-демократом.

 Когда они пришли за профсоюзными активистами, я молчал — я не был членом профсоюза.

 Когда они пришли за мной — уже некому было заступиться за меня.

Мартин Нимёллер, «Когда они пришли…»

Ось так і починається тоталітаризм! Спочатку б'ють,затримують, з цинічною посмішкою запрошують до виходу жінок,дівчат, просто перехожих,силою виштовхуючи до арки,де як-раз обшукують затриманих,а там-до автозаків. А завтра так само,з цинічною посмішкою на обличчі вас поведуть вже не до актових залів РВВС,а на місцеві стадіони,де будуть влаштовані фільтраційні табори..

18 лютого 2013 року віднині став ще одним "чорним" днем в Україні,як і 18 липня 1995 року,"чорний" вівторок. Як і 18 років тому працівники спецпідрозділу "Беркут" з використанням сили, побили активістів-захисників Гостиного Двору,та затримали 31 людину. Затримували не дивлячись на недоторканість депутатів та присутність ЗМІ.

Під час виштовхування людей Беркутом з території Гостиного Двору, тілесні ушкодження отримала наша фотокор Тома Шевчук,яку ввечері було госпіталізовано. 


Другу журналістку, Ольгу Олександрівську працівники Беркута тягнули на руках,намагаючись затримати. На щастя її вдалося відбити.

Затримані активісти вже відпущені,але події 18 лютого продемонстрували вкотре не дію Законів України,а дію сили, дію грошей та влади,яка не гребує нічим,аби тримати людей в страху. Влада помиляється,народ не боїться! І швидше за все найближчим часом день гніву прийде і на Печерські Пагорби! 

Переглядів: 388 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: