Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Липень » 30 » "ЛУПАЙТЕ СЮ СКАЛУ" ПІД МУЗИКУ БОБА МАРЛІ! В НАГУЄВИЧАХ ВІДБУВСЯ ФРАНКО-ФЕСТ!
17:46
"ЛУПАЙТЕ СЮ СКАЛУ" ПІД МУЗИКУ БОБА МАРЛІ! В НАГУЄВИЧАХ ВІДБУВСЯ ФРАНКО-ФЕСТ!
Відшумів піснями та віршами фестиваль патріотичного духу та української культури присвячений великому Каменяреві Івану Франко "Франко.Місія". Цього року фестиваль був незвичним, адже він постав з об'єднання двох фестивалів "Fort.Missia" та "Франко.Фест". Обов'язковою умовою участі у фестивалі є виконання творів Івана Франко. Також цього року участь у фестивалі взяли правозахисники, міжнародний рух за права людини – Amnesty International. 

Наш спеціальний корреспондент Оксана Єпішина відвідала батьківщину Каменяра, і її великий репортаж ви зможете незабаром прочитати. Також вашій увазі будуть запропоновані екслюзивні інтерв'ю учасників фестивалю, фронтменів гуртів "Кому Вниз" Андрія Середи та "Kozak Систем" Івана Леньо. Останній, до речі, порадував гостей фестивалю та наше видання "Каменярі-інфо" виконанням пісні на вірш Івана Франко "Каменярі" ("Лупайте сю скалу..."), під музику ямайського революціонера Боба Марлі "Get Up, Stand Up!” ("Підіймайся, вставай!”).

А поки матерал готується, вашій увазі пропонуємо ексклюзивний відеозапис виступу легендарного гурту "Рутенія" на цьогорічній "Франко.Місії", які презентували нову пісню "Ілюзії".  А також виконали легендарну пісню "Полтавський Рок-н-ролл", яка не втратила своєї актуальності і зараз. Отже, "Вперьод, Донбас!" ))) 

Далі буде...


Переглядів: 581 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: