Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2013 » Лютий » 10 » НЕЗВАЖАЮЧІ НА ПОЖЕЖУ,ГОСТИНИЙ ДВІР ЗАПРОШУЄ НА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ЗАХОДИ!
18:20
НЕЗВАЖАЮЧІ НА ПОЖЕЖУ,ГОСТИНИЙ ДВІР ЗАПРОШУЄ НА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ЗАХОДИ!
ПРО МУЗИКУ БЕЗ МУЗИКИ ПІД СТІНАМИ ГОСТИНОГО ДВОРУ
Сьогодні о 19 годині

Шановні друзі!

Як то кажуть, війна - війною, а обід - за розкладом))
Ми пережили дуже важку добу. Вогонь, вода... Мідних труб, щоправда, не було))
Гостиний двір чимало постраждав. Пригадайте, як болить, коли обпечеш, приміром, руку. Уявіть, що і Двору боляче. Що допомагає від болю? Мами цілують своїй малечі забиті колінки, лікті, носики, примовляючи: "Ось поцілую, і все мине". Будівлю не поцілуєш. Її зараз і обійняти (як ми це робили влітку) не вийде: паркани, бурова установка, огорожі, охорона, міліція, підозри, тиск. Але прийти до нього і сказати: "Тримайся, я з тобою" може кожен. Ми вчора приходили, навіть музику йому заграли й заспівали.
На сьогодні культурні заходи було скасовано - приміщення, де у нас все відбувалося, потопає. Підлога стала дибки, зі стелі з тривожним скрипом-шерхотом падають шпалери. Дихати важко, тхне горілим. Але стіни стоять. І ми можемо до них приходити. Саме тому, коли сьогодні вранці задзвонив АНДРІЙ КУЛИКОВ, який збирався робити чергову програму "Пора року", й запропонував прочитати невеличку лекцію просто неба, я моментально сказала "Так!".
Отже, на відміну від мене (я скасувала обидві свої лекції, за що щиро перепрошую), Андрій Куликов дотримає слова. І, як було обіцяно минулої неділі, таки розповість, який стосунок Шерлок Холмс має до України (чи навпаки) І як його звали насправді.

Увага! Час заходу змінено: лекція про рок-музику від Андрія Куликова відбудеться о 19 год.
Побачимось.
З повагою,
Влада Осьмак


Переглядів: 272 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: