Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2013 » Березень » 12 » ПОМЕР "МАЙОР" ОНІЩЕНКО!
02:50
ПОМЕР "МАЙОР" ОНІЩЕНКО!
11 березня надійшла новина про несподівану смерть підполковника міліції, заступника начальника громадської безпеки, Петра Анатолійовича Оніщенко, відомого в певних колах як "майор" Оніщенко. За інформацією ЗМІ він помер в одній з київських лікарень від двохсторонньої пневмонії. 
Користувачі соцмереж та журналісти в своїх коментарях згадують померлого.

Сегодня ночью в киевской больнице умер подполковник Петр Анатольевич Онищенко, более известный как "майор" Онищенко. Об этом в Facebook сообщил пользователь Виталий Селик.

По словам лидера КУПРа Сергея Мельниченко, подполковник скончался вследствие двухсторонней пневмонии. В пресс-службе столичного ГУ МВД города Киева подтвердили информацию о смерти Петра Онищенко.

Журналист издания "КоммерсантЪ-Украина" Артем Скоропадский написал в Facebook следующие слова о смерти правоохранителя: "Сегодня ночью в больнице умер известный майор Онищенко. Писать о нем сложно - Онищенко был явно плохим человеком и сказать о нем что-то хорошее я не могу. Вместе с тем, говорить плохое в день его смерти не хочется, да и не наше это уже дело. Главный вывод его внезапной смерти прост - майора Петра Онищенко жалко. Как же страшно и бездарно надо прожить жизнь, чтобы даже в день смерти для него не нашлось теплых слов от тех сотен людей, которых он знал при жизни"

Напомним, Петр Онищенко на протяжении последних лет бессменно наблюдал за общественным порядком практически на каждой столичной акции протеста. При этом, всем активистам он был известен как "майор Онищенко".

25 февраля были задержаны 13 активистов КУПРа  возле Администрации президента за проведение акции, посвященной трехлетию со дня инаугурации Янукович. По словам лидера КУПРа Сергея Мельниченко, соответствующее распоряжение отдал "майор Онищенко".

Комендант Гостиного Двору Андрій Пастушенко зазначив: "Не хочу про це говорити, але ще вранці, коли почув цю сумну звістку, згадалася остання розмова з підполковником. Це було вісімнадцятого лютого, пізно вечором, після всього того безчинства, яке творили мінти в Гостинному Дворі і після кількох десятків судових засідань, які осудили, засудили і приговорили до різних адміністративних покарань чесних людей, свідомих громадян. - Я знаю, - сказав він, - хто, кому і скільки платить за ці понти, які ви тут колотите! Скільки тобі платять, теж знаю". - Так, пане підполковнику, - сказав я, Ви дуже багато знаєте, статус зобов'язує, але одного ви не знаєте, вірніше, не вірите в це, і в цьому наша сила а ваша слабкість. Хочете, скажу чому ніколи не буде Ваше зверху? - І не даючи йому заперечити, видаю - Тому, що Ви навіть думки не можете допустити, що нам ніхто і нічого не платить! Не хочу його судити, хай Бог милує! Він вже на правильній дорозі. Хоча йому ще б жити і жити, адже він на шість років молодший за мене. Царство йому небесне."


Переглядів: 887 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: