Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Березень » 6 » Повна деградація суспільства...
06:12
Повна деградація суспільства...
    
 5 березня " Молодий Народний Рух України" разом з "Командою молоді Віталія Кличка" провели відкриту дискусію на тему: «Роль молоді в політичному житті України». Тематика заходу: шлях молодого політика, аналіз сучасної політичної ситуації в молодіжному середовищі.
Гостями заходу були:
Олесь Доній – Громадський та політичний діяч, Народний депутат України (самовисуванець);
Олексій Давиденко – Депутат Київської міської ради від Партії УДАР Віталія Кличка;
Олександр Мочков – Народний депутат України від Партії УДАР Віталія Кличка.
Іван Крулько - Депутат Київської міської ради, Голова МНР.
      Після вступного слова кожного з гостей почалася дискусія: присутні ставили питання, а гості намагалися відповісти, але дуже швидко всі прийшли до висновку, що самою компетентною людиною в цьому питанні є  Олесь Доній, він дуже влучно відповідав на питання, наводив багато прикладів, навіть інші експерти цікавились його думкою.
       
      Головне питання дискусії: де поділася патріотичність у молоді, повтанський дух та де їх шукати, так і лишилося без відповіді. Олесь Доній, вважає, що це через повну деградацію суспільства. І молоде покоління - якраз випереджає в цій деградації..., і як підвердження цим словам, закиди молоді, що в них часу нема - навчання, робота... А раніше цьго наче б то не було, але ж знаходили час і на протестні акціїї, бо було розуміння, що саме ми маємо щось робити, і наше покління вибороло НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, а от чи збереже її сучасна молодь?
       Олесь Доній: Ми зіткнулися з байдужістю молоді - ця байдужість якраз і призводить до панування різних Янеків... Але ж якраз просвітницькою діяльністю і можна ту байдужість ворушити!!!
Переглядів: 682 | Додав: Ксюша | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: