Вітаю Вас, Козак! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Пятница, 19.04.2019
Головна » 2013 » Июнь » 25 » Сергій Шишкін – один із засновників жанру "української пісенної поезії".
02:48
Сергій Шишкін – один із засновників жанру "української пісенної поезії".

Сьогодні легендарній особистості української культури,учаснику і переможцю багатьох фестивалів, зокрема «Червоної Рути – 89» Сергію Шишкіну виповнюється 55 років!

Від щирого серця вітаємо пана Сергія та бажаємо йому натхнення, творчих успіхів, кохання та довгих плідних років життя! 

Сергій Шишкін – один із засновників жанру "української пісенної поезії" народився 26 червня 1958 року, закінчив Луцьке музичне училище (випуск 1977 року), Рівненський педінститут (фортепіано) (випуск 1985 року).  Проживає у місті Володимир-Волинський.

Перший конкурс, на якому Сергій Шишкін отримав призове місце, був «Оберіг» у 1989 році. Цей конкурс фактично дав йому старт. Він став лауреатом кількох фестивалів, у тому числі: "Оберіг" у 1989 році, "Червона рута" в 1993 році, "Білі вітрила"...


Пройшов крізь горно найперших українських фестивалів "Оберіг" і "Червона рута", де запропонував своє бачення розвитку жанру. Його українська – це мова міста, у якому природно звучить і босанова, і блюз. 

Постійний член журі найстарішого українського рок-фестивалю "Тарас Бульба". Член журі багатьох фестивалів, серед яких "Оберіг", що дав путівку в життя багатьом талановитим митцям, та проводиться вже більше 20 років, а також "Перлини сезону". 

Сергій Шишкін автор ідеї мистецької імпрези «Живий Погляд». Унікальність цього проекту в тому, що музиканти самі за власні гроші організовують такі акції, і тим самим заохочують своїх друзів підтримати музику маленьких міст своєю чесною гривнею. 


Завдяки «Живому Погляду» музиканти регіону почали з’являтись на рейтингових українських фестах. Так на 2й тур Червоної Рути були запрошені аж 3 гурти з Володимира-Волинського, який налічує всього лише 38 тисяч населення. Найвідоміші представники цього проекту «Краплі МорZу», «ІншІ» та «Апатія».2009-го року Сергій Шишкін започаткував унікальний проект "ШиБаЛук"крім самого Сергія Шишкіна, увійшли відомий джазовий трубач і промоутор джазу в Україні Олег Баковський з Луцька та гітарист культового київського гурту «Рутенія» Грицько Лук'яненко.

А складом   Сергія Шишкіна та його ексклюзивного джазового проекту "ШиБаЛукКа" (Шишкін-Баковський-Лук"яненко-Карапулько) було записано альбом "Западенська зима, весна, літо..". А робота, між іншим, кайфова.. Є, знаєте, такий специфічний різновид пісень – зовні майже спокійні, але із сильним внутрішнім драйвом. Звісно, якщо вслухатися в слова пісень.. А вслуховуватися – варто, оскільки Сергій Шишкін має як цікавий життєвий досвід, й здатний дивитися на досвід з посмішкою. І лукавий, і гіркий – та все ж світлий.  У музичному плані це такий чарівний казанок, у якому вариться і джаз, і блюз, і бард-шансон – виходить музика з м'якими, але сильними крилами. Вечірня під настрій – прозора щодо наповнення – і (повторюся) по-справжньому жива за відчуттям. Неабияка, словом, українська. 


Сергій Шишкін автор ідеї, організатор та головний натхненник фестивалю "Володимир" у рідному Володимир-Волинському з 1994 року, за багаторічне існування цей фестиваль ще жодного разу не змінив місця свого проведення!

Записав 6 студійних альбомів. Багато написав для дітей. 

Почесний громадянин Володимира-Волинського.

Колись Сергій Шишкін в ефірі каналу ТВі сказав ведучому програми Миколі Княжицькому: "Тяжко бути щасливим наодинці, радістю хочеться ділитись". То ж 26 червня в столичному Bike Rock-n-Roll Club ROUTE66 він знову ділитиметься з нами радістю, святкуючи своє 55 річчя!


Переглядів: 714 | Додав: Ксюша | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: