Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Березень » 15 » Старіков і Сталін
04:39
Старіков і Сталін
14 березня 2013 року активісти ВО «Свобода» висловили своє ставлення щодо приїзду відомого українофоба Старікова. Націоналісти і небайдужі громадяни засудили його книгу, яка прославляє тирана Сталіна. Присутні прихильники українофобської, комуністичної політики, розуміючи кількісну перевагу націоналістів, відчули страх і зрозуміли своє програшне становище в місті Києві.

Але непокоїть той факт, що, незважаючи на дотримання мір інформаційної безпеки серед активістів, про акцію стало відомо представникам правоохоронних органів. Деякі журналісти, невідомо з яких джерел, дізнались про заплановані дії патріотів, про що свідчить стаття (http://uainfo.org/important/116275-v-1900-nacionalisty-sorvut-vstrechu-poklonnikov-stalina.html). Також біля місця події чатувало декілька автобусів з правоохоронцями, що саме по собі є досить дивним, адже у звичайнісінький день, коли начебто не заплановано жодної акції чи демонстрації, біля звичайної книгарні збираються правоохоронці.

Що вони там робили? Їхньою метою було забезпечення спокою під час проведення презентації? Звідки вони дізнались про її запланований зрив? Чому, дізнавшись, таки допустили прохід всередину великої кількості активістів, помічених, до речі, на багатьох акціях протесту? Чому не намагались зупинити провокацію, маючи на те всі причини?

Відповідь на ці питання полягає у наступному. Старіков, українофоб і захисник «руського» населення України, планує створювати свою партію в Росії. А отже йому потрібна підтримка російських шовіністично налаштованих верств населення. Як цього досягти? Дуже просто! Знаючи про збільшення національно свідомого населення в Україні, спеціально «лізти на рожон». Вочевидь сподіваючись, що його будуть чекати саме в такому стилі, адже це викличе набагато більший резонанс, аніж просто презентація лже-книги.

І ось, мрії лже-письменника/лже-політика втілюються в життя! Презентацію зривають «погані фашисти», влаштувавши масштабну провокацію. Одразу ж, швидше за незалежні джерела, статті і відео на цю тему з’являються в проросійських інтернет-виданнях, де Старікова змальовують «героїчним мучеником», «ображеним» і «побитим» українськими фашистами. Хоч насправді фізичного впливу на нього не було, але брехливі московські журналісти за гроші можуть його й до стану госпіталізації «довести», якщо буде така потреба. Не дивно, якщо скоро з’являться чутки, наприклад, що Старікову погрожували, або що відбувся замах на його життя. Все можливо…
Що можна кращого придумати для якісного піару в очах росіян та імперськи налаштованого населення Києва? Відмінна піар-акція самого Старікова! Після цього не дивно, якщо його книга про Сталіна стане бестселером.

P.S.: Хлопці зі Свободи, звісно, молодці. Вони старалися. Але, чи варто було «старатися» саме в цьому напрямку? Чи не краще було, наприклад, делегувати на презентацію кілька досвідчених в області історії та ідеології активістів, які б «загрузили» письменника питаннями та доводами. Які б фактами з історії довели неправдивість написаного та лицемірство самого письменника, тим самим опустивши його в очах слухачів. При цьому використавши більш цивілізований метод, явно гідний поваги, адже для доведення істини використовувались неабиякі розумові здібності. Тоді б про цей інцидент автор сам волів би якнайменше бачити у ЗМІ, намагаючись уникнути ще більшого приниження. А так, в очах багатьох він – жертва…на жаль.
Переглядів: 706 | Додав: Andorra | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: