Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Травень » 20 » ТЕРРОР ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
16:48
ТЕРРОР ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
Всі дуже швидко підхопили тему про напад «антифашистів». Добре те, що люди ще не розучилися обурюватися. Погано було б, якби цю тему проковтнули. Але.

Нічого жахливого й непоправного не сталося.

Вова Люмпен, який в такий спосіб заробляє і розважається, влаштував чергову провокацію-цього варто було очікувати. Прибігли «антифашисти», більшість з яких насправді не є антифашистами, а деякі мають навіть протилежні до антифашизму погляди, але тоді вони, плюнувши на свої принципи, просто продались за копійки, та це вже інша історія. Далі був шум, гам, крики, влетіло кроликам, влетіло журналістам. Не сильно, але влетіло. Звісно, винні у нападі на журналістів повинні бути покарані.
Але нічого жахливого й непоправного не сталося.

А от для контрасту інша історія:

Кілька тижнів тому відбувся ряд жорстоких нападів на політично активних киян. Вистежували під під’їздами, нападали біля помешкань.

Одного – Володимира – сплутали з братом, відомим активістом Євгеном Карасем. Нещадно побили кастетом.

Ось, що пише їх матір:

"У Вови погані справи, МРТ показало пролом в черепі біля правого ока розміром з копійку, сьогодні дивився диск його лікар, прогноз на кілька операцій. І окрім цього пролому ще кілька тріщин в черепі, крім зламаних щелеп. У понеділок буде консиліум з професором. Вова дуже переживає. А я плачу. Якщо можеш, напиши, чи з Євгеном все добре. Я дуже хвилююся за Євгена. Бо його шукають мабуть не тільки менти. Не варто йти йому до Вови."

"17.05 в лікарні близько 18.00 я підійшла до ліфта, там стояв низький лисий чоловік, який вийшов з ліфта, коли я назвала поверх. Я пробула довго, бо саме прийшов опер і писав допит близько 2 годин. Коли я виходила до ліфта, то цей чоловік стояв на поверсі і поїхав зі мною, йшов за мною вслід, я спеціально зупинилась, він пішов у лікарню. Схоже на засаду, він ходив по поверху, не відходячи від ліфта, і весь вечір простояв біля ліфта. Я впевнена, що це стеження, краще не приходити Євгену ні в лікарню, ні додому."

"Опери ніби ненароком випитують, як довго Євген не живе вдома, чому не знаємо де він. Вдома вже було 5 бригад по Вові, вчорашні були налаштовані нібито шукати, але після розмови з останнім опером я зрозуміла, що вони просто правильно оформляють документи. Той, що Вову бив у ліфті говорив по телефону, я сказала, що з 21.30-21.45 не так вже й багато людей могло говорити по мобілці, то він сказав, що це майже неможливо. Я думаю, що нам понаставляли жучків, бо 2 рази просили мене принести води, а залишались самі в коридорчику. Вони більше шукають Євгена, ніж займаються розшуком бандюків. В допиті я сказала, що він не живе дома уже 4 місяці, мабуть тому що йому погрожували."

Самому Євгенові продовжують погрожувати через соц. мережі.

Біля власних помешкань також було здійснено напади на ще кількох активістів, зокрема на Володимира Назаренко та Євгена Вацька, останній наразі також перебуває в лікарні, та ряд спроб нападів, які вдалося попередити.

Десяткам людей приходять анонімні листи із погрозами.

Нещодавно кільком активістам вдалося викрити людей, що проводили стеження за ще одним хлопцем, Андрієм Медведько. Активістам вдалося на кілька хвилин затримати та сфотографувати людей, що проводили стеження. У одного з них під одягом був помічений «корсет» із спецтехнікою для стеження.
Також вдалося дізнатися, що прізвище одного з них - Ільченко В.Міліція з приводу своїх же нападів, звісно, мовчить. Влада мовчить. Журналісти також мовчать.

Терор продовжується.
Переглядів: 367 | Додав: Andorra | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: