Вітаю Вас, Козак! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Понедельник, 10.12.2018
Головна » 2018 » Май » 30 » В КИЄВІ ВБИТО РОСІЙСЬКОГО ОПОЗИЦІЙНОГО ЖУРНАЛІСТА АРКАДІЯ БАБЧЕНКО
02:54
В КИЄВІ ВБИТО РОСІЙСЬКОГО ОПОЗИЦІЙНОГО ЖУРНАЛІСТА АРКАДІЯ БАБЧЕНКО
29 травня в Києві ввечері було вбито трьома пострілами в спину відомого опозиційного російського журналіста Аркадія Бабченко. Це сталося біля його дому.

Народився 1977 року. 1995 року був призваний в армію, проходив службу на Північному Кавказі, служив у військах зв'язку, брав участь у першій чеченській війні. Демобілізувався 1997 року.

Закінчив юридичний факультет Сучасного гуманітарного університету отримавши дипломом бакалавра юриспруденції з міжнародного права.

Після початку другої чеченської війни уклав контракт зі Збройними силами РФ і брав участь в «контртерористичній операції». Служив зв'язківцем, потім у піхоті, командиром розрахунку в гранатометному взводі.

У 2000 році демобілізувався в званні старшини гвардії. Зайнявся журналістикою.

Працював військовим кореспондентом «Московського Комсомольця», потім кореспондентом програми «Забытый Полк» (НТВ — ТВ6 — ТВС), співпрацював із численними газетами, журнали і передачами: «Крестьянская Россия», «Армейский магазин», «Посткриптум» та іншими.

Тимчасово залишив журналістику i кілька років пропрацював таксистом, після чого влаштувався у видання «Новая газета» військовим кореспондентом, але через деякий час був звільнений. Як військовий кореспондент брав участь у війні в Південній Осетії 2008 року. З січня 2009 року знову працює у виданні «Новая газета» як спеціальний кореспондент. Видавав журнал «Искусство войны».

З лютого 2017 року Аркадій Бабченко мешкав в Києві і працював телеведучим на телеканалі ATR.
Він одним з перших описав сучасні російські війни в художньому стилі. Книги Бабченка перекладено 16-ма мовами і видано в 22 країнах світу.
29 травня 2018 року близько 20:00 був застрелений в своєму будинку на Микільсько-Слобідській вулиці в Києві. Його було вбито трьома пострілами в спину у власному під'їзді.

Вранці, 29 травня 2018 року, Аркадій Бабченко написав свій останній пост:

« Чотири роки тому генерал Кульчицький не взяв мене на цей вертоліт. Через перевантаження. Не було місця. Перевантажена вертушка важко відірвалася від землі, і, мало не зачепивши шасі за бруствер, пішла на Карачун. Години через дві, після цієї фотографії, її збили. Загинули 14 осіб. А мені пощастило. Другий день народження, виходить. »
Був одруженим, мав дочку
Переглядів: 33 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: