Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2013 » Листопад » 19 » В КПІ вирішили "вшанувати" жертв Голодомору марксизмом
16:20
В КПІ вирішили "вшанувати" жертв Голодомору марксизмом


В КПІ вирішили "вшанувати" жертв Голодомору марксизмом

23 листопада 2013 р. відбудеться вшанування жертв найбільшого геноциду в історії людства – 80-ї річниці Голодомору українців. Немає сумніву, що причиною цієї страшної трагедії стала тоталітарна система радянського союзу, побудована на марксизмі й національній та класовій ненависті до українців.

21-22 листопада, в переддень роковин Голодомору, наче знущання і показова зневага до трагедії більшості українських сімей і цілого народу, в НТУУ «КПІ» на Факультеті соціології та права заплановано проведення конференції, що присвячена марксизму: «ІV Международная наукчно-практическай конференция «Марксизм и современность: Политэкономическое, философское и социологическое измерения глобального кризиса».
Це повідомлення офіційно розміщене на сайті університету, а саме на сторінці Факультету соціології, що вказує на прийнятність подібної зневаги до пам’яті про Голодомор, Закону України про Голодомор, офіційних заходів із вшанування пам’яті жертв Голодомору до 80-х роковин геноциду.Ідеологію марксизму засуджено як тоталітарну і людиноненависницьку. Від репресій марксистів 9 березня 1942 р. на Колимі загинув професор Київського політехнічного інституту Кравчук Михайло Пилипович.

Крім того, український національний навчальний заклад НТУУ «КПІ» – не місце для пропаганди політичних течій, які ставили на меті знищення української держави.

Вимагаємо заборонити проведення конференції як такої що, паплюжить пам'ять жертв трагедії Голодомору і пропагує українофобські ідеології!

Всеукраїнське товариство "Меморіал", ім. Василя Стуса
Переглядів: 507 | Додав: Andorra | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: