Вітаю Вас, Козак! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Понедельник, 10.12.2018
Головна » 2018 » Ноябрь » 26 » ВЕРХОВНА РАДА ПІДТРИМАЛА ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ
22:52
ВЕРХОВНА РАДА ПІДТРИМАЛА ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ
26.11.2018 21.42 Верховна Рада більшістю голосів підтримала введенн воєнного стану в Україні в ряду областей. За це проголосувало 276 народних депутатів. Так воєнний стан введено на території таких областей:Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Запорізька, Чернігівська, Херсонська та внутрішні води Азово-Керченської акваторії.

Також народні обранці проголосували 298 голосами за проведення Президентських виборів.Вони пройдуть 29 березня 2019 року.ЗАКОН УКРАЇНИ

Про затвердження Указу Президента України
"Про введення воєнного стану в Україні"
___________________________________

Відповідно до пункту 31 частини першої статті 85 Конституції України, статті 5 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 "Про введення воєнного стану в Україні" з таким застереженням:
воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.
У період дії воєнного стану, введеного зазначеним Указом Президента України, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Голова
Верховної Ради України
Переглядів: 14 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: