Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Лютий » 6 » VIP-ГОСТІ НА ГОСТИНОМУ ДВОРІ!
05:00
VIP-ГОСТІ НА ГОСТИНОМУ ДВОРІ!
Вечір 5 лютого для захисників Гостиного Двору став вечором VIP-гостей! Цьому візиту передували денні події, коли забудовники намагалися зрубати три великих ялинки на території двору, та вчергове робили спроби розпочати будівельні роботи. 

Вчергове представник забудовника, п. Ярич, порушував всі можливі норми моралі, обливши водою з брандзбойта літню жінку - захисницю Гостиного двору, силою перешкоджав роботі преси, та що найстрашніше закликав - давити мирних людей (!) трактором! Активісти Гостиного Двору змогли відстояти і в цей раз спроби проводити будівельні роботи на території Двору. І що приємно,до захисників приєднуються народні депутати України. Зокрема до Гостиного для припинення спроби вирубки ялинок та завезення будівельної техніки прибули нардепи від ВО "Свобода" Ігор Мирошниченко та Богдан Бенюк з активістами, які змогли на певний час зупинити неправомірні дії забудовника.  

Вечері до Гостиного Двору завітав екс-кандидат в народні депутати України по ОВК№223, від ВО "Свобода" Юрій Левченко. Він висловив свою підтримку захисникам, та запевнив про підтримку громади Гостиного Двору.

Після візиту екс-кандидата, до захисників приїхав діючий народний депутат України, член комітету з питань культури та духовності, людина яка допомогає Гостиному Двору ще з літа, Олесь Доній. Гостиний Двір його зустрів гостинно, провели екскурсію приміщеннями, які захищають активісти, поспілкувалися про проблеми, пов'язані з діями забудовників.

А на пам'ять Олесь сфотографувався з активістами, та залишив свій автограф на одній з світлин: "До киян! Окрім нас Київ так ніхто не врятує!" і запевнив,що підготує позов до прокуратури з приводу незаконних дій забудовників.

Ласкаво просимо до Гостиного Двору, друзі! Приходьте до нас!

P.S. 6 лютого. Коли матеріал вже був готовий, надійшла інформація, про чергову, і нажаль вдалу спробу, незважаючи на спротив, завезення на територію двору спеціальної бочки для замысу бетону. Але вже ввечері завдяки підтримці ВО "Свобода", у Гостиному дворі, в одній з арок почала роботу намет-громадська приймальня народного депутата України Андрія Ільєнка, та встановлено цілодобове чергування активістів.


Переглядів: 419 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: