Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2013 » Жовтень » 6 » Всеукраїнський Кубок Молодого Футболу в Одесі
21:27
Всеукраїнський Кубок Молодого Футболу в Одесі

Кубок Молодого Футболу
– всеукраїнській чемпіонат серед школярів, організований молодими київськими націоналістами. Суть чемпіонату полягає в наданні молоді можливості для самореалізації та повернення футболу на некомерційну основу. В турнірі Кубку Молодого Футболу може взяти участь будь-яка «дворова» команда підлітків, не будучи належною до спортивних секцій та не сплачуючи жодних матеріальних внесків.

Основні умови участі в чемпіонаті Кубку Молодого Футболу полягають в тому, що у грі можуть брати участь гравці не доросліше 18 років, команди складаються не більш, ніж з 7-ми гравців, а команда-переможець регіональних змагань отримує путівку на фінал до Києва, за рахунок організаторів, де відбудеться фінальна гра.

Відбіркові тури чемпіонату проводяться в різних кутках України та присвячуються в кожному місті герою, який уславив цей край.

В жодному з міст проблем з проведенням турнірів не з’являлось. Та, при підготовці до проведення відбіркового туру в Одесі, організатори зіштовхнулись одразу з кількома перепонами. Суттєвою проблемою виявилась сильна зрусифікованість місцевого населення. За словами одного з одеських школярів, багато хто не зміг зрозуміти змісту анонсу про проведення Кубку Молодого Футболу, що був розповсюджений організаторами державною мовою в текстовому форматі здебільшого через соціальні інтернет-мережі, бо частина одеситів практично знає української мови! А деякі підлітки висловлювали небажання брати участь у турнірі просто тому, що організаторами є українські націоналісти.

Та найсерйознішою перепоною стала несподівана поява дивного страху хазяїв футбольних майданчиків, у яких організатори намагались орендувати поле. Після появи в одеських виданнях інформації про майбутнє проведення в футбольного турніру, що організований націоналістами з Києва, від надання поля в оренду несподівано відмовилась установа, з якою вже завчасно існувала домовленість про оренду. Також під час телефонних розмов з хазяями інших футбольних майданчиків, вони втрачали бажання до співпраці, дізнавшись, що організатори їдуть з Києва. Ще кілька майданчиків, з якими таки вдавалось домовитись, відмовлялись в останній вечір перед турніром.
Спільними зусиллями одеських та київських націоналістів поле таки вдалося знайти за дві години до турніру. Найвірогідніше, це вдалось завдяки ефекту несподіванки, бо орендаря ніхто «згори» не встиг «попередити» про небажаність цього турніру.

І турнір таки відбувся!
Чотирнадцять команд боролись за перемогу, на полі були вивішені червоно-чорний і жовто-блакитний прапори та націоналістичні банери, лунали нетолерантні націоналістичні гасла, палили піротехніку .. Загалом все те, чого так не хотіли ті, хто намагався перешкодити проведенню турніру.

Все це в черговий раз довело, що дух націоналістів не зламати і в будь-якому випадку ми переможемо!

Одеський відбір був останнім і завершальним відбірковим туром чемпіонату Кубку Молодого Футболу.
Далі - фінальна гра, в якій візьмуть участь переможці з кожного міста. Вона відбудеться 13 жовтня в Києві.
Переглядів: 366 | Додав: Andorra | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: