Вітаю Вас, Призывник! Реєстрація RSS

Каменярі-інфо

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Січень » 30 » Жовта картка для «космонавтів»: битва за раду при КМ (ексклюзивне відео нашого кореспондента з місця подій!)
03:48
Жовта картка для «космонавтів»: битва за раду при КМ (ексклюзивне відео нашого кореспондента з місця подій!)
29.01 громадськість відбила першу спробу створення кишенькової громадської ради при КМДА. 
Нагадаємо, що 28.01 Громадська рада при КМДА вже була утворена, бо з огляду на призначену дату проведення засідання 28.01.2013 та подані делегатами заяви, установче засідання відбулось та прийнято рішення, що ГР відкрита для всіх, хто подав заяву на 28.01.13 тому, що заяву на 29.01.13 ніхто не подавав.
Цю раду КМДА не визнало.

Для створення іншого «дорадчого органу від громадськості» в приміщення, де були призначені збори, зігнали проплачених бійців, скажених бабусь, адептів Посольства Божого та інших напрочуд цікавих і ввічливих людей. Захід відбувався у приміщенні Головпоштамту. Отже, за вказівками класика, вирішили почати захоплення з пошти. 

Сцена охоронялася спортивними молодиками, деяких з них вже неодноразово бачили на подібних культурних заходах. (Згадаймо протистояння на ОВК 215 і 223).
Усіх, хто в команду не входив, намагалися ігнорувати, або ж і видаляти із зали.


Добрі наміри та демократичність очевидні. Особливо у випадку нападу на жінку, яка намагалася взяти слово. Взагалі, цікавинок помічено було немало. Після декількох спроб народних депутатів від ВО «Свобода» висловити думку з приводу того, що відбувається, присутні в залі перейшли в надактивний режим. Невідомі «активісти громадських організацій» спортивної зовнішності скандували «Геть фашистів з Києва!», «Киев должен дать отпор нацистам!» та інші дивні лозунги, серед яких навіть пролунало «Геть народних депутатів!»І це вже нагадує заклики до повалення конституційного ладу.
А далі було зовсім не схоже не створення громадської ради. Ну зовсім не схоже.
Усе могло б закінчитися зовсім мирно, культурно і результативно, якщо б не підтягнулися сили з вулиці. Обурені громадяни, серед яких були помічені активісти КУПРу, молодіжних правих рухів і просто небайдужі громадяни, увірвалися в приміщення, щоб змусити «космонавтів» та інші сили, якими керувала невидима рука (можемо здогадатися, чия),трохи охолодити свій проповідницький запал. І почати рахуватися з думкою реальних громадських організацій та рухів.

Беркут, міліція, як і водиться, вчасно почали охороняти спокій і порядок. 


Голосування в залі, варто помітити, велося жовтими картками, тому перше попередження кишенькова рада собі вже винесла. Думкою громадськості маніпулювати не бажано. Бо це не завжди сприяє здоров’ю і гарному настрою. Битва за Громадську раду при КМДА триватиме.


Єлизавета Жарикова,спеціально для "Каменярі-інфо"

Переглядів: 447 | Додав: gk-kamenjari | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: